Здолбунівська окружна прокуратура звернулася з позовом в порядку господарського судочинства в інтересах держави в особі органу місцевого самоврядування та навчального закладу до одного з товариств про стягнення коштів за неналежне виконання умов договору поставки.

Так, прокурорами з’ясовано, що у вересні минулого року один із закладів середньої освіти, з метою забезпечення шкільних автобусів пальним, задіяних у підвезенні учнів та педагогічних працівників до загальноосвітніх закладів, уклав з суб’єктом підприємницької діяльності договір про поставку дизельного палива на майже 90 тисяч гривень. Однак вже в грудні минулого року у замовника почали виникати проблеми із заправкою шкільного автобуса за оплаченими талонами, а у січні цього року виконавець взагалі перестав виконувати умови договору.
Внаслідок таких дій постачальника загальноосвітній заклад не отримав 3320 літрів пального на майже 62 тисячі гривень. Реагуючи на порушення, окружна прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який наразі перебуває на розгляді.

Джерело: Рівненська обласна прокуратура.

Читайте також: У смертельній ДТП на Рівненщині загинув водій мотоцикла