З 2 по 5 вересня учасники всеукраїнського молодіжного табору військово-історичної реконструкції «Повстанські ночі» були залучені до історично-пошукової роботи по впорядкуванню визначних місць (місця загибелі та місця поховань). Мова йде про визначних діячів повстанського руху на Березнівщині, одного з найактивніших районів збройного опору на теренах Рівненщини.

 Зокрема таборовики відвідали могилу хорунжого УПА «Поліська січ» – Адама Воловодика в селі Великі Селища, могилу зв’язкової УПА – Лашти Любові в селі Маринин, місця поховань повстанців поблизу села Мочулянка, також відвідали місцевий музей в селі Бистиричі, де велика частина експозиції присвячена засновнику УПА «Поліська січ» - Тарасу Бульбі – Боровцю.

Вишкільна програма табору передбачала участь молоді в стрілецькому вишколі, який складався з оволодіння основами знань з користування зброєю, змагань зі стрільби, тактичні заняття та змагання з пейнтболу та іншого. Родзинкою цьогорічної програми була зустріч та навчальні заняття в колі військових реконструкторів.

Даний проект реалізований громадською організацією «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» за ініціативи місцевого реконструктора та учасника російсько-української війни – Володимира Балановича.

Проект став можливий за фінансової та організаційної підтримки відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України та Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА.

 

Читайте також: У Рівному на вулиці Соборній продовжуються ремонтні роботи дороги (ФОТО)