Її виявили на території Рівненської обласної лікарні. Вона лежала у вентиляційній шахті колишнього бомбосховища. Швидше за все, це безпритульна. Востаннє її бачили минулої неділі, а після вихідних двірники, які прибирали територію, відчули із шахти нестерпний сморід.

Особу жінки працівники міліції поки не встановили. На вигляд їй близько 45 років, вона була вдягнена в темно-зелений гольф та джинси. Місце поблизу обласної лікарні безпритульні облюбували вже давно. В цій схованці поруч із теплотрасою, що за кілька метрів від паркану медзакладу, вони ночують, а вдень – риються в місцевих смітниках. На територію медзакладу вони потрапляють без особливих проблем: через дірки в заборі та прохід, який веде до лікарні.

Поки працівники медзакладу намагаються закрити несанкціонований прохід на територію лікарні, правоохоронці встановлюють особу померлої жінки. Зробити це у міліції сподіваються з допомогою громадськості. Тож якщо ви впізнали безпритульну, на ваш дзвінок чекають за номером телефону 102.