Фото ілюстративне
В Острозі реалізовуватимуть проєкт «Інклюзивна виставка архітектурної спадщини Волині», яку підтримав Український культурний фонд (УКФ).

У межах цього проєкту оцифрують і створять копії сучасного стану десяти важливих архітектурних пам’яток історичної Волині.

Реалізовуватиме проєкт Громадська організація «Студія розвитку туристичного іміджу малих міст». Як зазначають автори ідеї, створення копій покликане створити безбар’єрний доступ для людей з інвалідністю до архітектурної спадщини трьох областей – Рівненської, Волинської та Хмельницької.

У рамках проєкту буде створено інклюзивну виставку, для втілення якої вперше застосують інноваційні цифрові методи. Заплановані друк 3D-моделей оцифрованих пам'яток з етикетажем шрифтом Брайля, відео та аудіогід із тифлокоментарем і путівник виставкою шрифтом Брайля.

Запланували оцифрування Тараканівського форту та Луцької вежі в Дубні; Олицького, Корецького Клеванського та Новомалинського замків; Садиби Валевських у Гощі; Круглої вежі в Острозі; Палацу Сангушків в Ізяславі; Монастиря Різдва Богородиці в Новому Загореві.

Джерело: Район.Острог

Читайте також: В Острозькому музеї книги відкрили нову виставку (ФОТО)