Джерело: Національна поліція у Рівненській області
Учора, 18 серпня, близько 20 години на повідомлення, що нетверезий співмешканець вчиняє психологічний тиск виїхала мобільна група з протидії домашньому насильству.

Поліцейські з’ясували, що 24-річний житель обласного центру погрожував фізичною розправою 26-річній цивільній дружині. Страждали від цього і троє малолітніх дітей, які спостерігали за черговим сімейним конфліктом.

Для складання адміністративних матеріалів за частиною 1 статті 173-2 КУпАП та проведення профілактичної бесіди поліцейські доставили правопорушника до Рівненського районного управління поліції. Той запевнив, що більше так вчиняти не буде і поїхав додому.

А вже о 21:45 схвильована жінка знову повідомила на спецлінію 102, що співмешканець, повертаючись до місця проживання, телефонує їй із погрозами, вимагаючи, щоб вона покинула його квартиру.

Матір трьох дітей віком від одного до п’яти років не мала куди піти і просила допомоги у поліцейських.

Задля безпеки жінки та малолітніх діток правоохоронці прийняли рішення доставити їх до притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Відомо, що на правопорушника поліцейські вже складали аналогічний протокол в липні цьогоріч. Крім того, він притягувався до адмінвідповідальності за розпивання алкогольних напоїв у громадському місці.

Правоохоронці звертаються до громадян не замовчувати факти домашнього насильства та не боятися звертатися за допомогою.

Читайте також: За неправдивий виклик поліції житель Рівненщини сплатить штраф