З початку періоду вакцинальної сесії проти COVID-19 та станом на ранок 8:00 19 серпня 2021 року щеплено першою дозою вакцини проти коронавірусної інфекції міськими мобільними бригадами та на пунктах щеплень у закладах охорони здоров’я РМР 28 939 осіб. За останню добу – 510. Двома дозами вакцини щеплено 18 234 особи.

Нагадуємо, що мобільні бригади з вакцинації Центрів ПМСД Рівного вакцинують усіх охочих віком від 18 років у Центрах вакцинації проти COVID-19 у Рівному, що розгорнуто в приміщеннях:

  • Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр (м.Рівне, вул. Театральна площа, 1)
  • в приміщенні Рівненської районної державної адміністрації (м.Рівне, вул. Соборна, 195).

У центрах вакцинації можна отримати щеплення як за попереднім он-лайн записом через хелсі так і в порядку черги без запису!

Окрім того, щеплення проти коронавірусної інфекції проводять в Центрах ПМСД міста.

18-20 серпня 2021 року у Рівному поруч магазину «Продукти» (вул. Романа Шухевича, 10) мешканці мікрорайону Північний мають можливість вакцинуватись проти коронавірусу на свіжому повітрі у Мобільному пункті вакцинації проти COVID-19. Щеплення можуть отримати усі охочі з 14:00 до 20:00 в порядку черги та без будь-яких попередніх записів на вакцинацію.

Зазначимо, що у Будинку культури селища Квасилів розміщено Центр вакцинації, де щепитись можна буде з 9:00 до 17:00 усім охочим віком від 18 років.

Щеплення проводять вакцинами Pfizer та CoronaVac.

Читайте також: Діти з Рівненщини захворіли на коронавірус у одеському таборі