Джерело: Рівненська облдержадміністрація
На Рівненщині продовжують вводити в експлуатацію відремонтовані ділянки доріг державного значення. Так, менше, ніж за рік повністю відновили 8 кілометрів дороги між Малушкою та Немовичами Рівненського району. Це частина траси міжнародного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Капітально відремонтувати її вдалось завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Роботи на ділянці розпочали в серпні минулого року. За умовами договору, цей відрізок мали відремонтувати за три роки. Але завдяки злагодженій роботі Служби, підрядника і місцевої влади його вдалося завершити завчасно. На сьогодні на ключовій автомагістралі Рівненщини Н-25 роботи ведуться на 9-ти ділянках загальною протяжністю 71 кілометр. У планах - за два роки повністю її оновити», - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який проінспектував об’єкт.

За словами заступника начальника з експлуатації автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Рівненській області Романа Руденка, Н-25 - це дорога із достатньо жвавим рухом. Тому важливо, що тут використовувалась технологія для магістралей із підвищеним транспортним навантаженням. Так, має бути декілька шарів покриття: 25 см укріпленої основи та нижнього шару асфальту, а також 5 см верхнього шару – більш високого класу ЩМА-20.

Окрім нового асфальтного полотна, будівельники облаштували узбіччя, огородження, відновили естакаду та 5 зупинок, а також встановили близько 100 дорожніх знаків.

Читайте також: Рівненські рятувальники продовжують надавати допомогу у гасінні пожеж у Греції (ВІДЕО)