Це відбуватиметься у рамках пілотного проєкту «Цифра в кишені». Його реалізовують у Володимирецькій, Гощанській, Здолбунівській, Дубенській та Сарненській громадах.
Нещодавно серед місцевих мешканців провели опитування щодо того, які саме онлайн-послуги для них є найактуальнішими. Виявилося, що людей цікавить, як, не виходячи з дому записатися до лікаря, оплатити рахунки за «комуналку», купити квитки, скористатися інтернет-банкінгом, поспілкуватися з рідними завдяки сервісам відеотелефонії, отримати державні через портал «Дія».
Власне, тренери детально розбиратимуть саме ці теми, щоб потім просто і доступно пояснити це учасникам воркшопів, які проводитимуть у громадах.
«Підготовка тренерів відбуватиметься на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, адже спеціалісти, які там працюють, вже мають досвід проведення подібних навчань, - пояснила заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Зараз багато послуг, у тому числі державних, надаються онлайн. І дуже важливо, щоб мешканці територіальних громад знали, як їх отримати. Власне, на це й спрямований освітній проєкт «Цифра в кишені». Насправді такі знання і вміння дозволяють зекономити час, гроші і зробити життя трішки простішим»
Читайте також: На Рівненщині уже зібрали понад 500 тонн зерна