Фото ілюстративне
Відтепер Україна відзначатиме День молоді разом з усім світом - 12 серпня.

Про це повідомляють на сайті Президента України.

Володимир Зеленський підписав указ № 333/2021 з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів.

Документ набирає чинності з 1 січня 2022 року.

Натомість втратив чинність Указ Президента України від 22 червня 1994 року № 323 «Про День молоді», відповідно до якого це свято відзначалося в нашій країні щороку в останню неділю червня.

Нагадаємо, цього року Кабмін планує витратити на святкування 30-ї річниці незалежності України майже 5,5 мільярдів гривень. Мінфін зазначає, що реалізація всіх передбачених в розпорядженні заходів та відзначення 30-ї річниці потребуватиме коштів з державного та місцевих бюджетів в обсязі 5 423,2 млн грн, у тому числі додаткова потреба становитиме 840,5 млн грн. У відомстві вважають, що до проєкту плану заходів мають включити лише заходи, що мають відповідне фінансове забезпечення. Водночас їх реалізація має здійснюватися коштом і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також коштом інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Читайте також: Зеленський заснував відзнаку «Національна легенда України»