Після закінчення опалювального сезону з’явилась можливість громадянам, які отримували протягом опалювального сезону пільги або субсидії безготівково і при цьому споживали комунальні послуги на суму, меншу за розмір субсидії (пільги), отримати готівкою залишок субсидії (пільги), який сформувався на рахунку в АТ «Ощадбанк». Залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії (пільг), відображені на облікових записах одержувачів, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій/пільг АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки.

 Громадянам, у яких відкриті карткові рахунки в АТ «Ощадбанк» зазначені кошти зараховані автоматично. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк», для перерахування залишку коштів за субсидією (пільгою) необхідно відкрити рахунок самостійно.

Для зручності одержувачів житлової субсидії (пільговиків), яким призначено субсидію/пільгу в безготівковій формі, на сайті АТ «Ощадбанк» створено персональний кабінет. Одержувач житлової субсидії (пільговик) може зайти до нього, вказавши номер мобільного телефону. У власному кабінеті одержувач субсидії (пільговик) може дізнатися всю необхідну інформацію про рух коштів, а саме: залишок та розмір нарахованої субсидії (пільги), перелік комунальних послуг, що сплачені за рахунок субсидії (пільги).

Протягом якого часу можна зняти залишок коштів за субсидією/пільгою?

Залишок коштів буде доступний для отримання до 20 грудня 2021 року, після чого кошти буде повернуто до Міністерства соціальної політики України.

Читайте також: Рівнян запрошують долучитися до творчого конкурсу в рамках 30-річчя Незалежності