Такі воркшопи влаштовуватимуть і в містах, і в селах. Взяти у них участь зможуть люди різного віку.
«Зараз багато послуг, у тому числі адміністративних, можна отримати в онлайн-режимі. І вони мають бути доступними якомога ширшому колу споживачів, незалежно від місця проживання. Але питання ще й у тому, щоб люди, у тому числі й старшого віку, вміли скористатися цими послугами, - пояснила заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Власне, на це й спрямований наш проєкт. Навчання ж буде максимально доступним і звичайно ж, практичним. Щоб надалі людям скористатися цифровими послугами було так само легко і просто, як дістати щось потрібне з власної кишені».
Загалом проєкт включатиме в себе декілька етапів. І першим стане голосування у громадах щодо того, які саме послуги для місцевих мешканців є найактуальнішими (онлайн-запис до лікаря, оплата комунальних послуг, купівля квитки на потяг, послуги інтернет-магазинів, перевірка сайтів на справжність, робота в особистому кабінеті тощо).
Після цього тренери, які проводитимуть навчання, пройдуть спеціальну підготовку з топ-тем (які визначає громада). А наступним етапом стане організація воркшопів на місцях.
Першими учасниками проєкту стали 5 територіальних громад Рівненщини: Володимирецька, Гощанська, Здолбунівська, Дубенська, Сарненська.
Тим часом перший етап «Цифри в кишені» стартує вже з наступного тижня.
За інформацією Рівненської ОДА.
Читайте також: Рятувальники Рівненщини закликають бути обережними у лісі