Фото ілюстративне
Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін та заступниця голови ОДА Людмила Шатковська долучилися до обговорення стану реалізації обласної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 роки.

Сама програма, яка містить декілька десятків завдань та заходів виховного, освітнього, культурологічного характеру, спрямованих на популяризацію та підвищення рівня національно-патріотичного виховання, передбачає і широке залучення представників громадськості.

Насамперед це військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»); проведення історично пошукових робіт зі встановлення та благоустрою місць, пов’язаних з національно визвольними змаганнями; створення сучасних пересувних музейних виставок з історії українського національного визвольного руху; реалізацію проєкту електронної книги «Герої АТО/ООС із Рівненщини» та ін. А з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України триває прийом заявок на відео-конкурс «30 для Незалежної»: https://bit.ly/36MNzAh.

«Ці заходи є дуже важливими та актуальними для громади Рівненщини. Тому Рівненська ОДА готова до конструктивного діалогу аби разом втілити дані проєкти в життя», - зазначив Сергій Подолін.

Читайте також: На Рівненщині зареєстрували другий індустріальний парк