У рамках робочого візиту на Рівненщину, де сьогодні, 13 липня, відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС, Голова Нацполіції України Ігор Клименко проінспектував фронт-офіс у Рівненському районному управлінні поліції.

Це сьомий за рахунком територіальний підрозділ ГУНП в Рівненській області, де запрацював поліцейський фронт-офіс. Ігор Клименко разом із першим заступником міністра МВС України Сергієм Яровим і начальником ГУНП в Рівненській області Олексієм Камишанським оглянув приміщення, спроєктоване за європейськими стандартами.  

«Рівненське районне управління — це найбільший підрозділ області. Із понад 50 тисяч зареєстрованих у поліції звернень, більше половини припадає на обласний центр, — зазначив Ігор Клименко. — Ідея Національної поліції — створити у кожному територіальному підрозділі фронт-офіс для того, щоб громадяни відчували, що вони прийшли не в каральний орган, а до правоохоронного органу, який здатен і вміє надати відповідні поліцейські послуги».

Працівники фронт-офісу пройшли відповідне навчання та вдосконалюються для того, щоб кожен, хто звернеться до поліції зі своєю проблемою, міг отримати допомогу і юридичну, і практичну.

«Ми хочемо досягти того, щоб поліція була ближче до людей і люди довіряли поліції», — додав Голова Нацполіції. 

У Рівненському районному управлінні відтепер у відкритому просторі облаштовані рецепція, чергова частина, кімнати для проведення слідчих дій, прийому громадян, побачень, а також доставлення осіб. А згодом, у рамках проекту «CUSTODY RECORDS» у всьому приміщенні будуть встановлені камери відеоспостереження, що забезпечить як дотримання прав громадян, так і недопущення з їхнього боку компроментуючих дій стосовно поліцейських.

 

Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненської області. 

Читайте також: Як пройшли на Рівненщині масштабні навчання МВС?