Це працівники держпродспоживслужби ще у травні відбирають зразки води у колодязі пані Наталії. Проводитимуть мікробіологічні дослідження та фізхімію. Воду набирають у стерильні ємності. Адже цього потребує процедура дослідження.
І ось уже через деякий час результати досліджень Держпродспоживслужба оприлюднює.
А розпочалося це все із заяв зі скаргами від Наталії Житкової на свою сусідку, яка спорудила на своєму подвір`ї септик. Буцімто, через невелику відстань її септика з колодязем Наталії вода у ньому забруднена. Але така ж проблема, як згодом виявляється, є не лише у скаржниці на сусідку.
Ба більше, в сусідки, на септик якої й нарікає Наталія Житкова, вміст нітратів у воді не менший. Городоцький сілький голова приходить до висновку, що причин такого забруднення може бути безліч.
Тому Держпродспоживслужба не рекомендує мешкнцям цих будинків споживати воду з колодязів. Натомість, як вихід із ситуації, вбачає можливість забезпечити вулицю Зарічну централізованим водопостачанням. Але зробити це, виявляється не так уже і просто.
Або регулярно чистити свої колодязі. Адже згідно з правилами, кажуть у Держпродспоживслужбі, чистити їх потрібно раз в рік.
Читайте також: У Рівненській області через спеку обмежили проїзд вантажівок