У селах Полиці та Колки, що на Поліссі, запрацювали амбулаторії. Обидва медичні заклади побудовані «з нуля» та оснащені усім необхідним медичним обладнанням.

У рамках робочої поїздки голова Рівненської ОДА Віталій Коваль взяв участь в урочистому відкритті Полицької амбулаторії, що у Вараському районі.

«Нова амбулаторія у селі Полиці – це одна із сотень маленьких перемог, яких крок за кроком стає все більше. Понад тисячу об’єктів по усій країні будується у рамках президентської програми. Але для кожного жителя громади ближче те, що поруч, це дає спокій, впевненість і відчуття захищеності. І це про медзаклад в Полицях, в якому жителі 8-ми сіл зможуть отримати допомогу в комфортних умовах. А це понад 5 тисяч пацієнтів», - звернувся до медиків і громади Віталій Коваль.

В амбулаторії розгорнуто 8 кабінетів: приймальна, кабінети лікаря, кабінет щеплень, оглядова, стерилізаційна, кімната для медперсоналу, кімната здоров’я. На базі процедурного кабінету розгорнуто автоматизоване лабораторне обладнання. Водопостачання, опалення, каналізація – автономні, є гаряча вода. Важливо, що тут облаштоване і житло для лікаря.

«Це надзвичайний подарунок для громади. Ми усі у захваті – заклад гарний і ззовні, і зсередини. На будівництво амбулаторії передбачили майже 10 мільйонів гривень. Ще на 3 мільйони закуплено першокласне медичне обладнання. Це дійсно приклад співпраці – державної, обласної, районної і місцевої влади», - поділився враженнями голова Полицької громади Микола Озеруга.

Покращені медичні послуги отримуватимуть і жителі 5 сіл Сарненського району. У Колках – теж новосілля. Заклад має свою лабораторію, кабінети лікарів, персоналу, кімнату для зберігання медпрепаратів та дитячу.

«Новозбудована амбулаторія обслуговуватиме понад 3,5 тисячі пацієнтів – це жителі села Колки та 4 навколишніх населених пунктів. Таким чином, завдяки державній програмі населення Рівненщини відчуває колосальну допомогу. Адже самотужки Колківська громада не зможе збудувати такий заклад», - зазначила заступник голови ОДА Людмила Шатковська.

За інформацією Рівненської ОДА.

Читайте також: На Рівнещині палили вогнища, плели вінки та водили хороводи