Фото ілюстративне
У Рівному відбулося засідання Ради з озеленення міста. У ньому взяли участь представники управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, громадського сектора міста Рівне, Рівненського міського ПДМ, спеціалісти тресту зеленого господарства, ЖКГ та депутати Рівненської міської ради.

На засідання обговорили рекомендації плану заходів протидії поширення інвазивних бур’янів (борщівник Сосновського, амброзія полинолиста тощо).

Акцентувалась увага на співпраці із органами місцевого самоврядування, виконавчої влади щодо розробки та впровадження регіональних програм по боротьбі із регульованими шкідливими організмами, а також на відповідальності за невжиття заходів по боротьбі із бур’янами.

Крім цього обговорювались заходи з порятунку вікової липи на вул. 16 липня м. Рівне, яку було пошкоджено під час буревію.

За результатами обговорень для налагодження роботи та узгодження плану дій було підготовлено рекомендації до проекту розпорядження міського голови.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.

Читайте також: На Рівненщині шахраї виманюють гроші у підприємців