Йдеться про ГВК біля села Нова Любомирка Рівненського району, що розташований на автодорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Напередодні там облаштовували бетонну площадку для зважування та усунули суттєву колійність, яка заважала визначити точну вагу транспортного засобу.

«Лише за вчорашній день тут перевірено 98 фур, 9 з який перенавантажені. А загалом з початку року на ГВК області перевірили понад 28 тисяч транспортних засобів. З них у 275 автомобілів виявлено суттєві порушення», - зазначає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами очільника області, саме на цій на трасі зазвичай велика інтенсивність руху, багато вантажівок їдуть з місцевих кар’єрів. Здебільшого фури везли вдвічі більше вантажу, ніж передбачено законодавством. За такі перевищення для водіїв нараховано майже 40 тисяч євро штрафів.

«Місце для зважування вибране не випадково. Адже на цьому автошляху впродовж тривалого періоду відбувався капітальний ремонт окремих ділянок. Зокрема, в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Нам важливо не лише будувати дороги, а й берегти їх від руйнувань», - повідомив Віталій Коваль.

Так, на Рівненщині є три зважувальних майданчики. До роботи залучені представники патрульної поліції та Укртрансбезпеки.

За інформацією Рівненської ОДА.

Читайте також: На Рівненщині триває спорудження Північної об`їзної