Фото ілюстративне
Рівненщина продовжує демонструвати позитивні фінансові показники. З початку року обласний бюджет виконано на 113%, а це додаткові 63,1 мільйони гривень, повідомив голова ОДА Віталій Коваль.

«Ми продовжуємо фінансовий ріст. За шість місяців збільшили обласний бюджет на 63,1 мільйонів гривень. А це на понад 24% більше ніж за аналогічний період минулого року. Додаткові кошти ми зможемо залучити на фінансування соціальних програм та добудову важливих об‘єктів області», - відзначив Віталій Коваль.

Основними джерелами наповнення бюджету є податок на доходи фізичних осіб (87%) та податок на прибуток підприємств (7,5%). Також 2,4%, або 12,5 млн грн., склали надходження від плати за ліцензії, зокрема на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

2,7 відсотка, або 14,1 млн грн, надійшло відрахувань до обласного бюджету рентних платежів загальнодержавного значення. Мова йде про спеціальне використання води та користування надрами.

«Дякую сумлінним платникам податків за такі хороші результати. Ми робимо все, аби бізнесу було комфортно в нашому регіоні. Рівненщина - територія рівних можливостей»,- підсумував голова ОДА.

Читайте також: На Сарненщині на "бурштинових" аукціонах ділянку продали за 365 тисяч гривень