Немає магазину, аптеки і не їздить громадський транспорт. У колишньому Зарічненському районі є село, де проживає всього 7 людей. Знаходиться воно майже на кордоні з Білоруссю. Юрій Чорнобривець поспілкувався з людьми які там живуть і зараз розповість та покаже, життя у поліській глибинці.

Полісся, колишній Зарічненський район село Гориничі. Село, яке майже вимерло. Розташоване воно на кордоні з Білорусюю. Окрім покинутих та зруйнованих будинків, в яких колись жили повноцінні родини у Гориничах залишилося семеро людей. Більшість з них вже поважного віку. Розповідають, що тут вже давно немає шкіл, немає дитячих садочків, повністю відсутні магазини, аптеки та лікарні, а також сюди не їздить жоден автобус. Тому це скоріше виживання, аніж життя, нарікають місцеві, які залишилися тут жити.

Пані Любов додає, що до закриття кордону з Білоруссю через пандемію Ковіду, до них з чоловіком приїздили діти. Втім, вже більше року вони позбавлені можливості бачитися з рідними дітьми.

З 7-ми місцевих жителів 5 пенсіонерів, які живуть виключно на пенсію. Та є два чоловіка, які ще не досягли пенсійного віку. Перший підробляє тим що допомагає односільчанам по господарству. Другий же, є наймолодшим жителем села. Він доглядає за своєю матір'ю, яка важко хворіє.

На запитання чи поїхали би люди з села доживати віку до своїх дітей чи просто туди де є цивілізація, відповідь була однозначною.

Ось так і живуть у селі Горинчі в 2021 році. Коли у світі процвітає епоха цифрових технологій, а людство планує колонізувати Марс. Натомість місцеві, які проживають в Україні дивляться Білоруське та Російське телебачення. Тому що іншого в них немає.

Читайте також: У Сарненському районі люди перекрили дорогу через закриття школи