Мобільні вакцинальні бригади Центрів ПМСД Рівного проводитимуть щеплення у Центрі вакцинації проти COVID-19 у Рівному 19 червня 2021 з 9:00 до 18:00 год.

Тимчасовий Центр вакцинації проти COVID-19 розгорнуто на базі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука (в актовому залі), що за адресою м. Рівне по вул. 16 Липня, 36.

Особам, що виявили бажання вакцинуватись раніше передбаченого (нормативними документами) періоду та стали на чергу вакцинації, найближчим часом необхідно очікувати на телефонний дзвінок від медиків та з′явитись на вакцинацію у запропонований день. Про те, якщо ви записані на вакцинацію, але не отримали персонального повідомлення від медичних працівників, варто прийти в Центр вакцинацї для щеплення!

Аби вакцинуватись при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон (у разі підтвердження запису на вакцинацію у додатку «Дія»).

Щеплення у Центрі вакцинації проводитиметься вакциною CoronaVac, що схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров′я, що дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації ????, всім хто пройшов повний курс щеплення.

Читайте також: У Дубні запрацює центр вакцинації проти COVID-19