Жителі села Борове вимагають змінити межі Нобельського національного природного парку, зокрема виключити з його території землі, що належать цій сільраді.

Відповідне звернення вони адресували депутатам Рівненської обласної ради.

Як повідомляє Район.Вараш, робоча група, що вивчає це звернення засідатиме сьогодні, 14 червня.

Нагадаємо, селяни не хочуть, аби на їхній території функціонував національний парк. У зв'язку з цим 22 березня у Боровому відбувся протест.

Довідково:

Нобельський національний природний парк створено відповідним Указом Президента України від 11 квітня 2019 року з метою збереження, відтворення та ефективного використання типових і унікальних природних комплексів Західного Полісся, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Нобельський НПП – це 25, 3 тисяч гектарів земель державної власності (зокрема, землі ДП "Володимирицьке лісове господарство" та ДП "Зарічненське лісове господарство" загальною площею 15 397,7 га, решта – землі водного фонду (12 озер, 5 річок), болота та землі запасу за межами населених пунктів. найдовша вузькоколійна залізниця в Європі «Антонівка-Зарічне», унікальна флора та фауна, цінні природоохоронні, наукові та рекреаційні ділянки.

Читайте також: На Рівненщині громади обмінюються досвідом сортування сміття