У Рівному пікетували пенсіонери МВС. Під стінами Рівненської ОДА на мітинг вже вчергове зібралися військові пенсіонери. Вимагають справедливого перерахунку пенсій. Ілля Томашевський розповість більше.

Близько двох сотень військових пенсіонерів вийшли на майдан Просвіти. Ветерани просять перерахунку і повернення пільг. 

Пенсіонери МВС обурені, адже вважають, що ні місцева влада, ні Президент не звертають на них уваги. Підтримати акцію прийшла і Людмила. Жінка майже 30 років пропрацювала педагогом. Переконана, що проблема з пенсіями стосується, як військових, так і медиків та педагогів. Адже за багаторічний стаж вони зараз отримують пенсію у дві тисячі.

Ветерани кажуть, що ситуація із пенсіями не нова. Декілька років тому було внесено зміни в закон, який дозволяє встановлювати пенсії та їх розмір Кабінету Міністрів. Відтак, дехто втратив понад половину нарахувань.

В Україні зараз проживають понад пів мільйона військових пенсіонерів, з них близько 11 тисяч на Рівненщині. Лише частина з них прийшла до Рівненської ОДА з попереджувальною акцією та листом про вимогу повернути колись гарантовані їм державою пенсії.

До мітингарів вийшов заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко. Він вислухав вимоги людей і прийняв їхнє офіційне звернення.

Перерахунку ветерани вимагають ще з 2016-го року. Учасники акції кажуть, що будуть діяти відповідно до реакції влади. Раніше, вони вже перекривали дорогу, аби привернути увагу влади. До слова, подібна акція сьогодні проходила у більшості областей України.

Читайте також: Сьогодні у Рівному вакцинувалися від COVID-19 працівники управління освіти і науки ОДА