Міський голова Рівного Олександр Третяк оголосив боротьбу з недобросовісними перевізниками та водіями, яких вони наймають.

Мовляв, що від початку року надходить дуже багато скарг на якість міських перевезень. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук міського голови Рівного Олександра Третяка.

«Провів нараду з заступниками та працівниками профільного управління. Дав доручення відстежувати усі порушення та зобов’язати підприємців покращити якість наданих транспортних послуг у маршрутних автобусах та тролейбусах. Доручив управлінню транспорту і зв'язку посилити контроль за роботою перевізників, а власникам автобусних маршрутів пригрозив суворими санкціями. Вимагаю від управління транспорту і зв'язку, щоб такі недобросовісні перевізники в місті не працювали. А за хамство і безпідставну відмову в перевезенні пільгових категорій вимагаю звільнити водіїв автобусів», - сказав міський голова.

Очільник міської ради закликав жителів Рівненської ТГ не мовчати і скаржитися, якщо зіткнулися з порушеннями. Телефонувати треба за номером 63-35-55. У зверненні треба вказати номерні знаки транспортного засобу та номер маршруту, де сталось порушення, дату, час і приблизне місце (назву зупинки або вулиці). Усі скарги, які отримує щодо громадського транспорту управління транспорту та зв’язку, будуть розглянуті і вжиті заходи.

Читайте також: У Рівному мітингують пенсіонери (ФОТО)