Фото ілюстративне
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав розпорядження, яким затверджено новий статут обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Також передбачено створення спостережної ради Фонду.

«Ми перезавантажуємо роботу Фонду і робимо його діяльність ще більш прозорою. Є новий досвідчений керівник, створюється спостережна рада, яка контролюватиме правильність видачі кредитів та їх повернення. Це сприятиме максимальній відкритості Фонду», - розповів Віталій Коваль.

Склад спостережної ради Фонду складатиметься із представників обласної державної адміністрації, обласної ради та Фонду. Наразі формується персональний склад спостережної ради та положення про неї.

Нагадаємо, нещодавно розпорядженням голови ОДА керівником Фонду призначено Сергія Анощенка, який раніше до цього був міським головою Вараша. На сьогодні опрацьовуються додаткові шляхи залучення коштів для активізації кредитування сільських жителів.

Як розповіла директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько, основною діяльністю Фонду є надання пільгових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі та фермерським господарствам. За увесь час діяльності кредитами Фонду скористалося понад 600 сільських жителів області, які переважно своєчасно повертають отримані кредити. Серед позичальників є і учасники АТО.

На сьогодні Рівненський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі працює за адресою: м.Рівне, вулиця Данила Галицького, 19, офіс 203.

За інформацією Рівненськох ОДА.

Читайте також: На Рівненщині 23 об’єкти приватизації чекають нових ефективних власників