Служба автомобільних доріг Рівненщини повідомляє, що на території нашої області з наступного тижня діятимуть обмеження для руху великогабаритного транспорту.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області повідомляє, що з метою збереження проїзної частини автомобільних доріг області від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди при температурі повітря більше 28°C з 31.05.2021 року на дорогах загального користування державного значення області вводиться тимчасове обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн з 10 до 22 години включно.

Важливим є не лише ремонт, а й правильна експлуатація автошляхів. Дороги є спільною власністю, тож піклування про них – теж є спільним завданням. По всій території України з 1 червня діятиме температурний режим. Вантажівки понад 24 тони не мають права пересуватись дорогами Рівненщини, коли на вулиці – понад 28 градусів тепла. У спеку усі вантажівки зобов’язані перебувати на майданчиках відстою.

Під впливом температури повітря понад 28 градусів дорожнє покриття нагрівається до критичних температурних показників, внаслідок чого конструкція дорожнього одягу під впливом динамічного навантаження різко втрачає опорну здатність. Рухаючись такою дорогою великоваговий транспорт лишає на ньому свій слід – глибокі колії, через які утворюються тріщини, а згодом і вибоїни.

На Рівненщині діятиме 16 майданчиків для тимчасового відстою вантажівок

 

Джерело: Служба автомобільних доріг у Рівненській області

Читайте також: У Квасилові продовжують ремонтувати дороги