Фото ілюстративне
10 132 дитини шкільного віку, з них 9 303 – потребують особливої уваги та підтримки. Про це повідомили на селекторній нараді з питань оздоровлення та відпочинку дітей області у 2021 році під головуванням заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.

У ній взяли участь керівники причетних структурних підрозділів ОДА, теритериторіальних органів та міністерств, держнагляду та контролю, РДА, територіальних громад та закладів оздоровлення краю.

Зокрема, Людмила Шатковська повідомила, що цьогоріч організація та проведення оздоровлення та відпочинку дітей буде здійснюватися за рахунок коштів державного, обласного, місцевих бюджетів, а також інших не заборонених законодавством джерел.

«Із реформою децентралізації на територіальні громади покладено нові сфери повноважень, серед яких і оздоровлення та відпочинок дітей. Проте, наразі 14 з 64 громад не розробили та не затвердили відповідну програму щодо оздоровлення, а у багатьох місцевих бюджетах не передбачено видатки на організацію оздоровлення та відпочинку дітей», - зазначила Людмила Шатковська.

Вона наголосила для керівників РДА та територіальних громад щодо необхідності своєчасного проведення відповідної роботи. А також звернула увагу на підписання договорів щодо прийому дітей із закладами оздоровлення та відпочинку краю.

За інформацією директорки департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА Юлії Шигоревої, на жаль, цьогорічна кампанія оздоровлення також пройде в умовах карантинних обмежень.

«27 травня відбудеться відповідна нарада на державному рівні щодо організації такого процесу в Україні. Потому, можна буде більш детально говорити про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в області. Наразі, готові розпочати роботу 5 дитячих закладів санаторного типу: «Агатівка», «Берізка», «Веселка», «Електронік-Рівне» та «Сигнал». Також два позаміських заклади - «Країна мрій» та «Чайка». Окрім того, планує приймати на оздоровлення дітей санаторій «Горинь», - повідомила Юлія Шигорєва.

Читайте також: Коли на Рівненщині запрацюють дитячі оздоровчі табори?