Джерело: Національна поліція у Рівненській області
Слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (м. Рівне) Рівненського районного управління поліції задокументувала протиправну діяльність 36-річного жителя Рівненського району вчора, 13 травня.

Під час патрулювання у Квасилові у поле зору екіпажу групи реагування патрульної поліції потрапив автомобіль «Mercedes-Benz», який порушив правила дорожнього руху.

Під час складання адміністративних матеріалів відносно керманича, останній захотів на місці вирішити питання уникнення відповідальності. Попередження про те, що такі дії є кримінально-караними, його не зупинили, тож він запропонував інспекторам СРПП неправомірну вигоду в сумі 700 гривень. Дві банкноти номіналом 500 та 200 гривень він поклав між передніми сидіннями службового авто.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України.

Крім того, понесе водій, житель села Бронники, і адміністративну відповідальність за частиною 6 статті 121, частиною 1 статті 122, статтею 125 Кодексу України про адміністративну відповідальність.

Тепер окрім штрафу за порушення правил дорожнього руху йому загрожує ще й обмеження волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також: Майже 20 кілограмів "сонячного" каміння вилучили у молодиків на Рівненщині