Як учасників, так і працівників, які забезпечуватимуть проведення ЗНО з підвищеною температурою тіла в пункт тестування не пускатимуть. Якщо підвищена температура тіла є звичайною для людини, вона це має підтвердити довідкою від сімейного лікаря.

Стартує ЗНО-2021 21 травня тестуванням з хімії. Завершується 15 червня тестуванням з географії. Додаткова сесія розпочнеться 29 червня і триватиме до 16 липня.

До слова, для здачі тесту з математики цього року діятимуть різні пункти тестування. У першому здаватимуть математику рівня "Стандарт", на яку в учасників тестування буде відведено 150 хвилин. У другому пункті тестування учасники ЗНО писатимуть математику, яка буде потрібною їм для вступу у ЗВО. І на написання цього тесту їм відведуть до 150 хвилин. 

Предмети "Українська мова" та "Українська мова і література" учасники ЗНО також писатимуть у різних пунктах тестування. Відповідно на написання 1 предмету їм буде відведено 120 хвилин. А для здачі тесту з "Української мови та літератури" - 150 хвилин.

Цього року учасники тестування, щоб засвідчити свою особу можуть скористатися додатком "Дія". Але в центрі оцінювання якості освіти також рекомендують взяти із собою паспорт або ID-картку. Оскільки телефон може розбитися і дитину не зможуть ідентифікувати. 

Традиційно перед входом у пункт тестування в учасників ЗНО вимірюватимуть температуру тіла. І без індивідуальних засобів захисту в пункт тестування не пускатимуть. 

Якщо ж у дитини на вході у пункт тестування виявлять підвищену температуру тіла, їй рекомендуватимуть прийти на додаткову сесію, для участі у якій заявку в Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти потрібно буде подати упродовж 5 робочих днів.  

Читайте також: Тринадцять жінок і троє чоловіків: на Рівненщині порахували довгожителів, яким більше ста