Вирок винуватцям у звірячому вбивстві підприємця скасовано. Через помилку у тексті ухвали. Нагадаємо, весною 2019 року тоді ще 24-річний юнак через гроші жорстоко побив депутата Сновидицької сільської ради на його ж пилорамі. А пізніше, коли чоловік ще був живий, зловмисник залив його бензином. Вже опісля разом з товаришем поцупили його авто та вивезли тіло до сусідньої Житомирської області. Вбивця отримав довічне позбавлення волі, його спільник - чотири роки тюрми. Щоправда адвокат обвинувачених подав апеляцію. Сьогодні апеляційний суд Рівного скасував вирок суду першої інстанції. З подробицями Дмитро Тригубець.

Вирок у вигляді довічного позбавлення волі цинічному вбивці, який по-звірячому побив підприємця, а пізніше залив того бензином та викинув уже в сусідній Житомирській області - скасовали. На лаві підсудних - Дмитро Стасюк та Роман Наулко. Перший - жорстоко побив депутата Сновидицької сілської ради та власника місцевої пилорами Володимира Лозяна, а пізніше, ще коли той був живий, залив йому обличчя бензином, що фактично і викликало смерть.

Трапилось все через гроші. Вбивця неодноразово телефонував жертві, аби позичити трохи грошей. Той йому відмовляв, тому Стасюк призначив йому зустріч на пилорамі, якою володів вбитий Лозян. Казав, ніби-то, може продати трохи дерева. Однак вже при зустрічі жоростоко вбив, викрав його авто, а потім разом із спільником, позбулись тіла убитого.

Вбивці присудили довічне позбавлення волі. Його ж товаришу, за допомогу у прихованні злочину - Сарненський суд присудив чотири роки. Однак суд допустив помилку у тексті ухвали, тому адвокати обвинуваченних подали апеляцію.

Свою ж помилку в тексті ухвали Сарненський суд виправив, однак права на це не мав. Це знаходиться в сфері компетенції суду апеляційної інстанції. Саме тому вирок обвинуваченим у цій справі - скасували.

Самим же обвинуваченим було визнечено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Через звичайну помилку в тексті ухвали справу винуватців у звірячому вбивстві буде повторно розглянуто. Наразі обвинувачені перебуватимуть у СІЗО.

Читайте також: На Рівненщині під час пожежі у будинку загинув господар