Скрін з відео, опублікованого у спільноті Rivne_1283
Унаслідок конфлікту, який виник біля храму села Заболоття Вараського району за медичною допомогою звернулося 20 осіб.

Люди скаржилися на задишку й головний біль, одного чоловіка довелося госпіталізувати про це повідомляють на сторінці Рівненського обласного центру екстренної медичної допомоги.

Перший виклик до медиків надійшов у понеділок, 10 травня, близько 8 години. За словами людини, яка викликала бригаду екстренки, на землі біля храму лежить чоловік. Йому в очі та ніс потрапив порошок з вогнегасника.

За місце події прибула фельдшерська бригада Рафалівського пункту постійного базування центру екстреної медичної допомоги.

«До карети швидкої підійшло понад 13 осіб. Вони скаржилися на головну біль, затруднене дихання. Присутні стверджували, що між прихожанами двох релігійних конфесій виникла сутичка. За їхніми словами, на місце прибули представники Вараської Муніципальної Варти. Пацієнти стверджували, що «надихалися» сльозогінного газу та порошку від вогнегасників. Бригада швидкої оглянула 13 осіб. Надали необхідну медичну допомогу. Одного пацієнта госпіталізували до Вараської лікарні. О 9:28 надійшов ще один виклик на лінію 103 на ту ж адресу. Лікарська бригада виїхала на місце оглянула близько десятка осіб та надали необхідну медичну допомогу», - розповіла старша лікарка зміни Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Любов Волинець.

За інформацією Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Читайте також: У селі на Рівненщині побилися прихожани ПЦУ та УПЦ (МП)