Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Сьогодні відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг у Гощанській територіальній громаді. ЦНАП обслуговуватиме майже 22 тисячі жителів громади та надаватиме 191 послугу.

«Створення такого центру в громаді наблизить адміністративні послуги до громадян. А децентралізація, яку впроваджує держава, – це якраз про якісні і доступні послуги. Кожна територіальна громада, як того вимагає законодавство, має забезпечити на своїй території надання якісних послуг через ЦНАП. Разом з тим, позитивним є те, що є можливість залучити для обслуговування і сусідні громади», - зазначила заступник голови Рівненської ОДА Іванна Смачило.

Як повідомив начальник відділу «Центру надання адміністративних послуг» Гощанської селищної ради Олександр Поліщук, ремонт приміщення провели за кошти місцевого бюджету, а облаштували ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Центр повністю обладнаний для потреб людей з інвалідністю.

У приміщенні діятиме 11 стаціонарних робочих місць. Окрім того, у Гощанській ТГ планують створити віддалені робочі місця в старостатах для зручності надання адміністративних послуг.

Загалом на Рівненщині вже діє 30 центрів надання адміністративних послуг.

Читайте також: Відсьогодні на Рівненщині розпочалась реєстрація для участі у додатковій сесії ЗНО