З'їхати до 3 травня. Саме такий лист отримали всі суборендарі "Будинку побуту". Оскільки договір оренди між ними та управлінням комунальною власністю Рівненської міської ради завершився 25 квітня. Що буде з будівлею та чи продовжить міська рада договір оренди, наразі невідомо. Результат зустрічі наймачів та адміністрації "Будинку побуту" дивіться у сюжеті Ольги Мосійчук.

 

Субота, 10 година ранку, суборендарі "Будинку побуту" чекають на зустріч із адміністрацією будівлі. Оскільки напередодні їм наказали звільнити приміщення, які вони орендують не один рік поспіль.

Між управлінням комунальною власністю Рівненської міської ради та МПП "Моріон" завершився договір оренди. І у зв'язку з тим, що підприємці уклали договір суборенди з останніми, вони мають звідси виїхати. Але ті працівники, які займаються пошиттям одягу, ремонтом сумок та взуття, зробити це найближчим часом не можуть фізично.

В Олександра тут фотолабораторія. Обладнання, яке вмонтоване в стіни будівлі демонтувати терміново він не може. Та й іншого приміщення, куди б міг його перевезти, немає. І таких, як він суборендарів, тут більше 30. Тому від адміністрації "Будинку побуту" сподіваються почути, що їм робити далі.

Але і на одинадцяту годину ніхто не з'явився. Двері в кабінет зачинені. Поспілкуватися з власником МПП "Моріон" нам вдалося лише по телефону. Зустріч із суборендарями, каже, відбудеться, але ближче до дванадцятої. Крім того, додав, що від міської ради очікував на продовження договору оренди.

Після того, як наша знімальна група поїхала, представники адміністрації до суборендарів таки вийшли. І повідомили, що намагатимуться продовжити договір оренди з міською радою. Поспілкуватися особисто з представниками управління комунальною власністю Рівненської міської ради нам не вдалося. На телефонні дзвінки вони не відповідали. Напевно, через державні вихідні на травневі свята. То ж дізнатися, що буде з "Будинком побуту", його орендарями та суборендарями ми спробуємо уже 5 травня. 

Читайте також: Стадіон "Авангард" та садочок на Коновальця у Рівному добудують: передбачили кошти