Фото ілюстративне
На території області святкові богослужіння у ніч із 1 на 2 травня заплановані у 811 культових спорудах. Керівництво поліції напередодні свят зустрілося із духовенством краю, аби спільними зусиллями забезпечити безпеку громадян та дотримання ними карантинних обмежень та вимог під час Великодня.

На охорону публічної безпеки і порядку задіюватимуться понад 600 працівників поліції, які у ці дні несуть службу у посиленому режимі, 60 військовослужбовців Нацгвардії, в тому числі і біля храмів. Допомогу у забезпеченні правопорядку надаватимуть також і члени громадських формувань. Крім того, біля кожної культової споруди знаходитиметься відповідальна особа від релігійної громади.

«Для оперативного реагування на повідомлення та можливі вчинені правопорушення ситуаційний центр поліції області переведений на позаплановий режим роботу, - повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Руслан Жук. - Правоохоронці готові до забезпечення публічної безпеки та порядку під час великодніх свят і звертаються до громадян бути свідомими - не нехтувати встановленими карантинними обмеженнями».

Як додав Руслан Жук, у разі виявлення порушень громадянами запроваджених правил карантину поліцейські проводитимуть превентивну та роз’яснювальну роботу, а у випадку грубого порушення чи систематичного — прийматиметься відповідне рішення.

Основні карантинні вимоги:

  • під час святкових літургій віряни мають перебувати у масках як у приміщенні культових споруд, так і на вулиці;
  • на одну особу має бути передбачено чотири квадратних метри площі;
  • кожен храм має бути забезпечений антисептиками та масками на випадок, якщо хтось із громадян забув засоби індивідуального захисту.

Читайте також: Дитячими малюнками та пасками вітають із Великоднем літніх та одиноких людей у Рівному