Джерело: Рівненська облдержадміністрація
На Рівненщині триває будівництво дороги в обхід обласного центру. Про хід будівництва розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час онлайн-брифінгу.

«Масштабний проект для Рівного реалізують завдяки програмі президента «Велике будівництво». Наразі на першій черзі Північного обходу влаштовано 1,5 км нижніх шарів асфальтобетону. Також триває процес зведення двох штучних споруд: шляхопроводу над залізницею та естакади над природнім яром. Готовність естакади становить 80%», - зазначив Сергій Подолін.

Крім того, стартували підготовчі роботи на об‘єкті другої черги Північного обходу міста Рівне. Це реконструкція 4-кілометровоі? ділянки наявної автомобільноі? дороги Ходоси-Кустин. Вона має сполучити ділянку нового будівництва з так званою «азотівською» дорогою.

Також оголошено тендер на третю чергу будівництва на суму 200 млн грн. Вона передбачає ремонт 4 км автошляху та 3 штучних споруд «азотівської» дороги.

Північний обхід дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують трасою М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

Зокрема, дорога допоможе вивести значний потік транзитного транспорту за межі міста та розвантажить міські вулиці від транзитного транспорту.

Читайте також: В Острозі капітально ремонтують трасу національного значення