Учора, 1 квітня, за однією і тою ж схемою від злочинних діянь аферистів постраждало двоє жительок обласного центру. Поліцейські застерігають не віддавати гроші невідомим особам, не перевіривши, чи дійсно потребують матеріальної допомоги ваші рідні.

Так, близько 17 години на стаціонарний телефон 78-річної мешканки Рівного зателефонувала невідома жінка та повідомила, що її дочка потрапила у ДТП - на лікування потрібні значні кошти.

Аби рівнянка не змогла нікуди зателефонувати, в цей час на її мобільний телефон надходить дзвінок від нібито адвоката, який також підтверджує таку ситуацію. А ще через півгодини на порозі квартири стояв невідомий чоловік, якому на лікування дочки жінка віддала 16 тисяч гривень та 200 доларів США.

За аналогічною схемою постраждала й 52-річна жителька обласного центру. На нібито лікування своєї доньки жінка віддала іншому за описом чоловікові 25 тисяч гривень.

За обома фактами вчинення шахрайств розпочаті досудові розслідування. Поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочинів.

Читайте також: На Рівненщині полум'я з господарської будівлі перекинулось на житловий будинок