Мова йде про вбивство рівнянки Зінаїди Римчук у 2012 році. Обвинувачені Павло Глобін та Павло Матюк всіляко затягують справу і увесь цей час перебувають у Рівненському СІЗО. Судові засідання щоразу переносяться через різноманітні причини - неповний склад суду, клопотання обвинувачених, заміна адвокатів. Що стало причиною сьогоднішнього перенесення, розповість Павло Невесенко.

Клітка для підсудних у Рівненському міському суді порожня. Тут на судовому засіданні мали би бути обвинувачені у вбивстві рівнянки зінаїди Римчук Павло Глобін та Павло Матюк. Втім останній з невідомих причин не прибув із слідчого ізолятора до суду.

Павло Глобін у приміщенні міського суду Рівного був, втім до судової зали з невідомих причин не з'явився. Натомість на засіданні 9 лютого Павло Глобін був присутній без Павла Матюка. Сьогодні мали розглянути клопотання обвинувачених про відкладення розгляду кримінальної справи.

Невідомо чому не доставили до судової зали Павла Матюка, та чому Павло Глобін, який перебував в приміщенні міського суду теж не з'вився, втім присутні почули вже такі відомі за майже 9 років судових тяганин слова.

І так триває вже не один рік. Все через низку клопотань від обвинувачених та постійну заміну адвокатів. Тож коли обвинувачені почують вирок - поки невідомо. А судовий процес над обвинувачуваними у вбивстві рівнянки Зінаїди Римчук тягнеться майже 9 років.

Читайте також: У Рівному до суду не з'явилися учасники у справі про банкрутство підприємства «Білокриницьке»