Зокрема на спецлінію 102 надійшло майже 253 тисячі викликів. У середньому оператор приймав телефонний дзвінок кожні 10 хвилин. Які ще особливості роботи правоохоронців були зафіксовані за минулий рік, розповість Павло Невесенко.

Спитати про преміюванню - такий запис у блокноті зробив один з присутніх правоохоронців перед початком підбиття підсумків службової діяльності Головного управлінння нацполіції у Рівненській області за 2020 рік. Преміювання преміюваннням а день народження ніхто не відміняв. Головний поліцейський області Олексій Камишанський привітав керівника одного з відділень рівненського районного управління поліції.

А служать народу України поліцейські області зі слів Олексія Камишанського непогано. За минулий рік в регіоні вдалося розкрити 45 відсотків тяжких та особливо тяжких злочинів.

У 2020- му слідчі поліції області скерували до суду близько 4 тисяч обвинувальних актів. У них встановлено понад 3 тисячі осіб, причетних до скоєння злочину. Крім цього, поліцейські домоглися реального відшкодування збитків завданих злочинами на суму понад 7 мільйонів гривень.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль зауважив, що наша область була однією із п’яти регіонів, де пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади» набув позитивної динаміки.

Олексій Камишанський зауважив, що основним нововведенням у роботі слідчих підрозділів поліції торік стало впровадження з 1 липня інституту кримінальних проступків та створення підрозділів дізнання. Це дозволило забезпечити швидке розслідування нетяжких кримінальних правопорушень.
З цим вочевидь погодилась одна з присутніх у залі.

Потому про результати роботи підрозділів ГУНП в Рівненській області у 2020 році прозвітували заступники начальника ГУНП в Рівненській області за напрямами діяльності. Ми сподіваємось, що поліцейський в блокноті якого основним пунктом було запитати за преміювання не побоявся поставити Олексію Камишанському це питання.

Читайте також: У центральній міській лікарні Рівного буде своя киснева станція