Лише за минулу добу, 27 січня, в обласному центрі дільничні офіцери поліції виявили та знищили майже 100 літрів самогону, вилучили 15 літрів сурогатного алкоголю (30 пляшок ємністю 0,5) та один самогонний апарат.

З метою здійснення превентивної діяльності, попередження вчинення злочинів у стані алкогольного сп’яніння, а також запобігання реалізації фальсифікованої алкогольної продукції, поліцейські проводять рейди та перевірки імовірних точок нелегального продажу спиртного та осіб, які можуть займатися самогоноварінням.

Під час таких заходів поліцейські виявили та задокументували 17 фактів незаконного збуту фальсифікованого алкоголю та самогоноваріння.

Відтак, за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, зокрема й продаж алкоголю неповнолітнім, поліцейські склали 4 адміністративні протоколи за статтею 156 КУпАП. За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення за статтею 176 - 13 адміністративних протоколів.

«Оскільки значна частина злочинів вчиняється особами у стані сп’яніння, ми повинні боротися із цим ганебним явищем. Бо профілактика злочинів - це усунення причин та умов, які їм сприяють», - наголосив керівник поліції області Олексій Камишанський, доручивши поліцейським територіальних підрозділів активізувати боротьбу із «наливайками» та самогоноварінням.

Правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви володієте інформацією про осіб, які займаються виготовленням самогону, а також збутом нелегального алкоголю, повідомляти до поліції за номером «102».

Читайте також: У селі неподалік Рівного горів житловий будинок