Зранку продаж, а ввечері сміттєзвалище. У Рівному люди скаржаться, що продавці ринків байдуже ставляться до місцевих жителів. Кажуть, що після роботи, ті залишають свої коробки та пакети на території поблизу їхніх будинків прямісінько у центрі Рівного. В результатів після обіду ця ділянка перетворюються на суцільний смітник. Детальніше у наступному сюжеті.

Товар продали, а сміття залишили. Подібні випадки із залишком бруду часто доводиться бачити людям, які проживають поблизу ринків. Місцеві жителі кажуть, що окрім безладу на подвір'ї, їм дошкуляє і сморід.

Люди, які торгують на тому ж самому місці кажуть, що постійно після себе прибирають, якщо є потреба. А гори сміття, це діло рук інших.

Продавці, з якими нам вдалося поговорити на території ринку теж чули про сміттєвого полтергейтса, втім не бачили хто залишає те сміття. Кажуть, що за собою прибирають і знають, куди виносити непотріб.

З'ясувати, хто ж таки не знає, куди потрібно викидати сміття, ми спробували у начальника управління торгівлі. Ігор Остапенко розповідає, що за прибирання та дотриманням усіх санітарних норм на території ринку слідкує його дирекція.

Відтак через байдужість окремих продавців, які не можуть віднести своє сміття на декілька метрів далі у баки, змушені страждати місцеві жителі, а інші повинні прибирати за тими, хто так сильно хоче продавати.

Читайте також: У селі на Рівненщині патрульні проявили небайдужість до літньої жінки