На Рівненщині очікується погіршення погодніх умов. Відсьогодні та упродовж наступного тижня синоптики прогнозують суттєве похолодання – зниження температури до -21 градусу.

Відповідні заходи готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації, сьогодні прийняті за результатами засідання обласної комісії з ТЕБ та НС. У онлайн режимі в студії були присутніми керівники РДА та територіальних громад області.

"В цілодобовому режимі працюють всі служби, які обслуговують дороги області. На сьогодні уже організована цілодобова робота аварійно-диспетчерських служб, підготовлено 30 тисяч тонн посипочного матеріалу та реагентів. Патрульна поліція разом з працівниками ГУДСНС та підрядними організаціями регулярно моніторять ситуацію на дорогах", - повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Так, серед основного, комісія вирішила на період значного зниження температури по всій території області розгорнути мережу пунктів обігріву.

На складних ділянках доріг працюватиме снігоочисна та посипочна техніка.

Своєчасно буде введено обмеження руху автомобільного транспорту та забезпечення проїзду транспорту на автодорогах.

На час сильних снігопадів буде посилено чергування патрулів для регулювання дорожнього руху.

У готовність будуть приведені автономні джерела на соціально-значимих об’єктах, а також посилений контроль за роботою кисневих станцій під час зниження температури повітря.

Проводитиметься роз’яснювальна робота щодо правил поведінки людей на кризі.

Куди телефонувати на Рівненщині, якщо непосипана дорога. Контакти

Читайте також: Рівняни можуть взяти участь у конкурсі на найкращого сніговика