Про це розповіли в управлінні освіти і науки ОДА.
В окремих територіальних громадах змінили структуру навчального року, тож освітній процес продовжений до 6 січня, після чого будуть канікули. А вже після того, закладам доведеться перейти на онлайн навчання.
Усі заклади дошкільної освіти та спеціальні заклади освіти (спеціальні школи-інтернати) працюватимуть у звичайному режимі.
«Яким має бути освітній процес, заклади вирішують самі. Графіки складаються з урахуванням планів навчального курсу, виробничої практики. Проте, усі заклади повинні так спланувати свою роботу, щоб, насамперед, зберегти здоров’я дітей. Тому навчання має бути організоване з урахуванням протиепідемічних заходів», - уточнює начальник управлінні освіти і науки ОДА Петро Коржевський.
Закладам професійної освіти рекомендована організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Разом з цим, практичну частину освітньої програми рекомендовано спланувати за окремим графіком.
Тому для випускників ПТЗ навчання та здачу іспитів продовжили до 6 січня. Студенти інших курсів займатимуться також до цього ж числа. Це зумовлено тим, щоб на час локдауну у дітей були канікули. А вже після них – повноцінне навчання та виробнича практика у майстернях.
Щодо закладів фахової передвищої та вищої освіти, то тут ситуація також залежатиме від рішення керівництва закладу. У деяких відбуватиметься здача іспитів, в інших – будуть канікули, після яких - дистанційне навчання.
Заклади позашкільної освіти під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів працюють у дистанційному форматі.
Нагадаємо, посилений карантин передбачений постановою Уряду від 9 грудня №1236 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».
Читайте також: На Рівненщині в 11 школах перевірять якість освіти