Рятуючи онука від відповідальності за вчинення дорожньо-транспортної пригоди, на гачок аферистів знову потрапила пенсіонерка - 81-річна жителька Рівного.

Про те, що сталося вона розповіла не одразу. З’ясувалося, що іще 1 грудня близько опівночі до пенсіонерки надійшов дзвінок, а в слухавці вона упізнала голос нібито онука. З його слів, він спричинив автопригоду, внаслідок якої постраждали двоє осіб.

Відтак, псевдовнукові потрібні були кошти: для лікування потерпілих, а також і поліцейським — для уникнення від відповідальності. Через деякий час на порозі квартири стояв невідомий чоловік, одягнутий у все чорне, у капюшоні та масці. Жінка віддала йому 1600 доларів США, 1000 євро та пішла спати.

Лише п’ятого грудня до рівнянки зателефонувала донька і під час розмови пенсіонерка запитала, чи все гаразд із онуком. І тільки на наступний день 81-річна жінка зізналася, що віддала всі заощадження невідомому.

За фактом шахрайства дізнавачі проводять розслідування за частиною1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре застерігають всіх громадян від необдуманих вчинків, особливо, коли питання стосуються грошових коштів. Також поліцейські звертаються до молоді провести профілактичні бесіди зі своїми бабусями, дідусями та батькам, аби вони не реагували на подібні дзвінки.

Читайте також: На Березнівщині під час руху загорівся автомобіль