2,5 млн гривень кредитів за підробними документами – організаторці злочинної схеми повідомили про підозру. Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури викрито групу осіб, які, використовуючи підроблені документи, отримували кредитні кошти шляхом оформлення договорів овердрафту від імені підконтрольних суб’єктів господарської діяльності.

Організаторці злочинної групи, 42-річній рівнянці, 20 листопада повідомили про підозру у незаконному заволодінні паспортом, використанні підроблених документів, шахрайстві в особливо великих розмірах, вчиненому групою осіб, а також у незаконних діях з платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків ( ч. 3 ст.357, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358, ч.2 ст.28, ч.1 ст.222, ч.3 ч.4 ст.190, ст.190, ч.2 ст.200 КК України).

Зокрема, встановили, що впродовж останніх двох років троє рівнян, діючи з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, використовували підроблені документи на ім’я сторонніх фізичних осіб, неодноразово звертались до установ комерційних та державних банків у різних містах країни, одержуючи шахрайським шляхом кредитні кошти. В подальшому гроші легалізовували через окремих суб’єктів господарювання та знімали у банківських терміналах на території м.Рівне. Внаслідок злочинних дій банкам завдано майнової шкоди на загальну суму 2,5 млн грн.

Максимальна відповідальність за вчинення зазначених кримінальних правопорушень передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Читайте також: У Вараші поліцейські викрили гральний заклад і вилучили понад 30 одиниць обладнання