Віктор Шакирзян очолив ініціативну групу від підприємців, які вимагали під мерією не запроваджувати карантин вихідного дня у Рівному. На цій зустрічі Віктор Шакирзян звернувся до чинної влади з вимогою визнати наступні суботу та неділю робочими днями, як це зробили у Львові та Тернополі.

Після зустрічі Віктора Шакирзяна з представниками влади відбулося засідання ТЕБ та НС, на якому було прийнято рішення - дати можливість підприємцям працювати 21-го та 22-го листопада.

"Сьогодні ми досягли виконання вимог підприємців - у наступні суботу та неділю людям дадуть працювати. Ми продовжимо цей переговорний процес і вирішимо це питання на користь підприємців. Ми зробимо усе можливе, щоб люди могли працювати та забезпечувати власні родини", – зазначив Віктор Шакирзян, лідер “Рівне Разом”.

Міська влада не заперечуватиме, а підприємці у найближчі суботу і неділю, попри "карантин вихідного дня” працюватимуть.

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук після рішення міської ТЕБ і НС зазначив, що місто також сподівається на певні поступки в цьому питанні від влади на рівні держави. Засідання держкомісії заплановане на четвер, 19 листопада.

Читайте також: Підприємці Рівного знову пікетують проти обмеження роботи на вихідних