Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Одразу три лікарські амбулаторії зводять у Дубровицькому районі. У селах Селець та Берестя розпочалися роботи, а в селі Колки вже зводять покрівлю над новозбудованим корпусом.

«Медики матимуть достойні умови праці, а люди – наближені послуги. В умовах пандемії COVID-19 це дуже актуально. Тому жителі сіл з нетерпінням чекають відкриття нових закладів. В амбулаторіях можна буде отримати первинну допомогу та зробити лабораторні обстеження. Вартість кожної амбулаторії становить близько 8,5 мільйонів гривень », - розповідає в.о. голови Дубровицької РДА Оксана Кондратюк.

Також триває будівництво амбулаторії в селі Полиці на Володимиреччині.

«Проєкт з будівництва нових амбулаторій триває третій рік. Медзаклади зводять за кошти субвенції з держбюджету. В більшості районів вже з’явились нові заклади, в цьому році ми збудували три – у селах Кухітська Воля Зарічненського району, Блажове та Томашгород на Рокитнівщині. Ще три добудовують», - розповів директор департаменту з питань будівництва та архітектури департаменту ОДА Андрій Ярусевич.

Амбулаторії зводять «з нуля», у деяких з них передбачене житло для лікаря, є службовий автомобіль. У новозбудованих приміщеннях є реєстратура, кабінети здорової дитини, сімейного лікаря та профілактичних щеплень. Також передбачені процедурна, денний стаціонар та фізіотерапевтичний кабінет.

Нагадаємо, цьогоріч в рамках проєкту Світового банку на Рівненщині реконструювали 12 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, ще на 16-ти триває будівництво.

Читайте також: В Японії продаватимуть поштові марки з рівненським Тунелем кохання