Віктор Шакирзян відвідав Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах. Голова "Рівне Разом", який тривалий час опікується святиненю та підтримує ченців, має намір допомогти в побудові нового храму святителя Спиридона Тримифунтського.

Як розповідає архімандрит Онуфрій, благодійник підтримує Гурбинський монастир уже давно. Адже церковна обитель не забезпечує себе самостійно та живе завдяки тим людям, які роблять пожертви.

«Зроблено багато, Віктор Володимирович допомагає нам вже давно. Наша обитель сама себе не забезпечує, ми живемо завдяки людям, які допомагають, таким як Віктор Володимирович. З його допомогою ми підготували площу для забудови нашого нового храму святителя Спиридона Тримифунтського. Ми давно мріяли, щоб на цьому місці був храм, зараз ділянку вже розчистили. І от з допомогою Віктора Шакирзяна побудуємо, цю прекрасну, ще одну святиню», - розповів архімандрит Онуфрій.

Як розповідає Отець Онуфрій, завдяки Віктору Шакирзяну було зроблено реконструкцію Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на повстанських могилах, побудовано нову трапезну, приведено до ладу меморіал, що у Гурбах.

«Це зараз ми можемо говорити про якусь розбудову нашого монастиря, а п’ять років назад про це було складно і подумати, ми не мали можливості дозволити собі купити більше хліба, ніж можемо зараз. І Віктор Володимирович один із таких людей, який нас підтримав, за що ми дуже вдячні», - розповідає архімандрит Онуфрій.

Проєкт нового храму святителя Спиридона Тримифунтського повністю розроблено, капсулу закладено, до 15 грудня планують залити фундамент та розпочнуть будівництво.

Читайте також: У Рівному лікують багаторічні дерева