Фото ілюстративне
Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний ХІІІ Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів "Врятувати від забуття".

Мета конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

Так, до ініціативи можуть долучатися учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Вони можуть працювати як індивідуально, так і в групах.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Вимоги до конкурсних робіт:

  • До участі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі ".avi".
  • Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
  • На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
  • Авторський текст виконується українською мовою.
  • До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .dос анкету.
  • Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
  • При використанні у мультимедійних проєктах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Конкурсні роботи та анкету учасника слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня.

Протягом грудня 2020 року – січня 2021 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.

Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 року.

Читайте також: Рівне нський дитячий садок за номером 45 виходить з карантину