Джерело: Рівненська ОДА
Навчальний рік для дошкільнят Березного розпочався у новому дитсадку. Завдяки «Великому будівництву» у Березному вдалось завершити будівництво сучасного дитячого закладу на 150 місць.

«Садочок розпочали будувати «з нуля» у 2017 році. Заклад добудували у рамках президентської програми «Велике будівництво». Зведення нового дошкільного закладу у місті Березне було вкрай нагальним. Так, всього в Березному проживає півтори тисячі дошкільнят, а існуючі садочки переповнені, - розповідає голова Березнівської РДА Олег Піщанський. - Відкриття садочка дозволить суттєво покращити ситуацію з нестачею місць для дошкільнят».

У дитсадку функціонуватиме вісім груп.

Двоповерхове приміщення побудоване з використанням сучасних енергоефективних технологій, а для дітей створено комфортні ігрові та спальні кімнати. У закладі встановлено нове кухонне обладнання, закуплені сучасні меблі та інвентар. Фасад пофарбований у яскраві кольори та доповнений креативними зображеннями.

Цікавим буде і дозвілля для малят, для них облаштували яскраві ігрові майданчики з гірками, гойдалками та пісочницями.

Тож відкриття садочка стало справжнім святом для дітвори та їх батьків.

На зведення такого довгоочікуваного об’єкта цьогоріч виділено 29,1 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку та 3,2 млн грн з бюджету Березнівської міської ради.

Також в рамках «Велике будівництво» в Березнівському районі вже завершено будівництво автомобільної дороги Кам’янка- Велике Поле, де 10 кілометрів незручної бруківки замінили на асфальтобетонне покриття, облаштували узбіччя та встановили дорожні знаки.

На черзі - реконструкція приймального відділення Березнівської ЦРЛ.

Читайте також: На Рівне нщині школярі у День знань зібрали гроші онкохворому хлопчику