На сьогодні у Рівненській області шість лікарень, які надають допомогу пацієнтам із діагнозом COVID-19.

Про ситуацію із заповненістю медичних закладів під час щоденного брифінгу розповів начальник управління охорони здоров'я Рівне нської облдержадміністрації Олег Вівсянник.

"На сьогодні загальний відсоток завантаженості ліжкового фонду у 6-ти лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я першої хвилі складає – 49%: перепрофільованих – 25%, інфекційних – 79%, інтенсивної терапії – 42%. На стаціонарному лікуванні перебуває 227 пацієнтів, 63 у важкому стані та 2 підключено до апарата ШВЛ", - повідомив Олег Вівсянник.

За його словами, управління охорони здоров’я ОДА звернулося до Центрального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з пропозицією включення Здолбунівської ЦРЛ до надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19.

"У разі недостатньої кількості або перевищення ліжкового фонду понад 50% будемо повторно звертатися щодо включення іншого лікувально-профілактичного закладу. У нас є резерв – ще 11 лікувально-профілактичних закладів другої хвилі, які можуть долучатися до надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19. Ситуація постійно контролюється", - зазначив Олег Вівсянник. 

Читайте також: Карантин в Україні продовжать до 31 жовтня