Оновлені правила навчання у школах за умови карантину визначають: якщо у класі захворіє один учень, то на самоізоляцію відпрявлять весь клас. Учні 1-4 класів можуть ходити у школу без маски, а вчителів пускатимуть на роботу тільки після вимірювання температури, розповів Маским Степанов.

У регіонах «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки вчителям рекомендують проводити уроки в захисному щитку, а в «жовтій» і «зеленій» вистачить дотримуватися безпечної відстані.

З 21 серпня у 14 районах і містах України діє «червоний» рівень епідемічної небезпеки, у 75 – «помаранчевий», у 106 – «жовтий». Київ знаходиться в «жовтій» зоні.

Кабмін запропонував продовжити карантин в Україні до 1 листопада. Через негативну динаміку захворюваності Зеленськии? підтримав необхідність превентивних заходів. Зокрема, упровадження заборони на роботу нічних клубів, проведення концертів.

25 серпня в Україні зафіксували 1670 нових випадків COVID-19. Найбільше нових випадків зафіксували в Одеській області – 186. Найменше – у Кіровоградській області (2).